Studio Fotografering

Svolvær Fotoklubb planlegger å få til et kurs i STUDIO FOTOGRAFERING

med Bjørn Joachimsen som instruktør helga 7-9 februar 2014.

Kurset går fra fredag ettermiddag, hele lørdag og hele søndag. 

Styret har satt egenandel på kurset til Kr. 1.500,- per deltaker. Denne prisen gjelder KUN for klubbens egne medlemmer og kontingent for 2014 må være betalt for å kunne få benytte tilbudet til denne pris. 

Vi ber alle om å svar på denne mail både om du er interessert i å melde deg på eller om du ikke er interessert, sånn at vi raskt får oversikt over hvor mange som er interessert i kurset.

Påmelding er bindende og kursavgift må innbetales i god tid før kurset blir kjørt. Det er begrensede plasser så ikke nøl med å melde deg på.

Bjørn sender meg en link med mere detaljert info om kurset. Jeg videresender det så snart jeg får den. Kurs sted er satt til Sildpollneset Sjøcamp.

Mvh

Svolvær Fotoklubb

v/ Bergliot

 

 

 

Vi planlegger å få til et kurs i STUDIO FOTOGRAFERING med lærer Bjørn Joachimsen i helga 7-9 februar 2014. Kurset kjører vi som før med at klubben sponser deler av kursavgiften. Styret har satt egenandel på kurset til Kr. 1.500,- per deltaker. Kurset går fra fredag ettermiddag, hele lørdag og hele søndag. Denne prisen gjelder KUN for klubbens egne medlemmer og kontingent for 2014 må være betalt for å kunne få benytte tilbudet til denne pris. (faktura på medlemsskap for 2014 blir sendt ut til alle i løpet av desember i år)

Vi ber alle om å svar på denne mail både om du er interessert i å melde deg på eller om du ikke er interessert, sånn at vi raskt får oversikt over hvor mange som er interessert i kurset.

Påmelding er bindende og kursavgift må innbetales i god tid før kurset blir kjørt.

 

 

 

  • Hits: 20051